Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN

E-bültene üye ol!

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı e-posta bülteni, hibe programlarına ait on dört açık çağrı ve sonuçlarını, atölye çalışmalarını ve Haziran 2022'den itibaren altı ayda bir programdan destek alarak gerçekleştirilmiş projelerden derlenmiş bir seçkiyi size ulaştıracak.

Kaydınız alındı, ilginiz için teşekkürler.

Lütfen e-posta adresinizi giriniz.

Lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Lütfen gizlilik politikamızı onaylayınız.

Bu e-posta adresi sistemimizde bulunuyor.

Goethe-Institut Istanbul iştiraki CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı tarafından, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okumuş ve bilgilendirilmiş olarak; rızamı geri çekene kadar, kişisel verilerimin iletişim ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; sunulan hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini, yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime etkinlik, davet, promosyon, tanıtım, kampanya içerikli e-mail vb. ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, yurtiçinde ve uygun güvenlik önlemleri ile yurtdışında işlenmesini ve saklanmasını ve CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı’nın tarafıma gönderim sağlaması ve yukarıda bahsi geçen faaliyetleri gerçekleştirebilmesi için hizmet aldığı ve işbirliği yaptığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Bu sayfa 23 Haziran 2021 tarihinde yayına alındı.
Son güncelleme: 18 Ağustos 2022