Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN

Atölyeler

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek programının önemli parçasını Kapasite Geliştirme Programı oluşturuyor. Program, Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde faaliyet gösteren sanatçılara, kültür sanat girişimlerine ve sivil toplum çalışmalarına ihtiyaç duydukları konularda eğitim desteği vererek kültür yönetimi ve sivil katılım konularındaki becerilerini geliştirmeyi sağlamayı ve bu aktörler arasında işbirliği ve diyalog için gerekli zemini sunmayı amaçlıyor.

Program kapsamında, kültür ve sanat alanında farklı başlıklarda 12 atölye düzenlenecek ve bu etkinlikler Türkiye’nin her bölgesinden sanatçıya, kültür üreticilerine ve bu alanda çalışan sivil toplum kuruluşlarına açık olacak.

Kapasite geliştirme programı eğitimlerinin içerikleri, ihtiyaç analizleri yapılarak belirlenecek ve bu ihtiyaçlara yönelik en uygun biçimde; mentörlük, konferans ve webinar gibi yöntemlerle sunulacak. Program kapsamında proje süresinin sonuna kadar düzenlenecek olan etkinliklerle en az 180 kişi ve kuruluşa ulaşılması hedefleniyor.

Bu sayfa 23 Haziran 2021 tarihinde yayına alındı.
Son güncelleme: 9 Ocak 2022

CultureCIVIC: Kapasite Geliştirme Programı Başlıyor
Kültür: Kimin? Nasıl? Neyle? Atölyesi
29, 30 Ocak, 5 Şubat 2022


Ücretsiz olarak düzenlenen atölyelere, kamu ve sivil toplum kuruluşlarında, kültür-sanat kurumlarında, üniversitelerde veya bağımsız olarak kültür-sanat temelli projeler tasarlayan ve yöneten kişiler başvurabiliyor.son başvuru tarihi
21 OCAK 2022, 18.00
CultureCIVIC: Kapasite Geliştirme
Programı Başlıyor
Kültür: Kimin? Nasıl? Neyle? Atölyesi
29, 30 Ocak, 5 Şubat 2022


son başvuru tarihi
21 OCAK 2022, 18.00