Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı
Goethe-Institut Istanbul
Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. 32
34433 Beyoğlu İstanbul
Türkiye
T: +90 212 249 20 09
F: +90 212 252 52 14
info@culture-civic.org

Hibe Programlarıyla ilgili sorular için:
hibeler@culture-civic.org

CultureCIVIC ekibi uzaktan çalışıyor ve nadiren ofiste bulunuyor. Ekiple iletişim kurmak için e-posta yolunu tercih etmenizi öneririz.

CultureCIVIC’i sosyal medya’da takip etmek için:
Instagram
Facebook
Twitter
YouTube

CultureCIVIC duyurularından erken haberdar olmak için
e-bülten üyeliği:

Kaydınız alındı, ilginiz için teşekkürler.

Lütfen e-posta adresinizi giriniz.

Lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Lütfen gizlilik politikamızı onaylayınız.

Bu e-posta adresi sistemimizde bulunuyor.

Goethe-Institut Istanbul iştiraki CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı tarafından, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okumuş ve bilgilendirilmiş olarak; rızamı geri çekene kadar, kişisel verilerimin iletişim ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; sunulan hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini, yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime etkinlik, davet, promosyon, tanıtım, kampanya içerikli e-mail vb. ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, yurtiçinde ve uygun güvenlik önlemleri ile yurtdışında işlenmesini ve saklanmasını ve CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı’nın tarafıma gönderim sağlaması ve yukarıda bahsi geçen faaliyetleri gerçekleştirebilmesi için hizmet aldığı ve işbirliği yaptığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Bu sayfa 23 Haziran 2021 tarihinde yayına alındı.
Son güncelleme: 4 Ağustos 2023