Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN

Kanal Tedavisi

Mart 2022 - Şubat 2023
ÇEVRİM İÇİ, İSTANBUL

Aralık 2018'de kurulan ve YouTube'da yayın yapan Kutsal Motor, sinema ağırlıklı bir üretim gerçekleştirmenin yanı sıra ülke gündemine ve kültür sanat sektörüne dair birçok meseleyi özgürce tartışmaya açmayı hedefleyen içerikler üretmektedir. Popüler bir platformda geniş bir izleyici kitlesine ulaşırken insan hakları ve basın özgürlüğünü temel alan programlar yayınlamayı sürdürmektedir.  

Güncel film ve dizi eleştirilerinden canlı yayınlara; sohbet formatlarından yurtiçi-yurtdışı film festivallerini takip eden programlara, bağımsız sinemaya odaklanan veya sektördeki tartışmaları masaya yatıran sinema içeriklerinden ülke gündemini yakından takip eden tartışma programlarına geniş bir yayın yelpazesi oluşturan Kutsal Motor, fiziki alanda da izleyiciyle buluşarak etkinlikler gerçekleştirmektedir. Eleştiri kültürüne katkıda bulunmaya devam etmek için düzenli olarak yayınlarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Bu proje kapsamında sağlanan yapısal destek ile Kutsal Motor, teknik altyapısını geliştirip, pandemi döneminde yaşadığı fiziksel sıkıntıların üstesinden gelerek yeniden çekimlere başlayacaktır.

Kutsal Motor ekibi
Kaan Karsan, Hasan Cömert, Zeynep Ocak

 Hasan Cömert, Zeynep Ocak, Kaan Karsan 

Bu sayfa 2 Mart 2022 tarihinde yayına alındı.
Son güncelleme: 28 Eylül 2022