Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı Tanıtım Filmi

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı’nın logosu ve bu websitesi dahil olmak üzere tüm kurumsal kimliğinin tasarımı Esen Karol imzasını taşıyor. Esen, Program’ın Türkiye’nin dört bir yanına yayılma iddiasından yola çıkarak Türkiye’nin 81 ilinin de temsil edildiği bir sembol yarattı. Büyükşehirleri, başkenti ve en büyük metropolü harita sembolleriyle işaretledi. Dokuza dokuz dizilmiş mükemmel bir kareden bir oka dönüşen ve yazıyla tamamlanan alametifarika bu filmin de ilham kaynağı oldu.

CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı’nın misyonun parçası “ağ oluşturma” fikrinden yola çıkarak, Türkiye’de kentler arasında oluşmasını tahayyül ettiğimiz ilişkiler ve bağları görselleştirerek logoya ulaştığımız bir film taslağı hayal ettik. Arkasına da programları tanıtan kısa bilgiler ekledik. Filme dair hayallerimizi Baran Baran Animasyon Ofisi ete kemiğe büründürdü.

Keyifle izleyeceğinizi umarız.

Bu sayfa 2 Temmuz 2021 tarihinde yayına alındı.