Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

EN
SANATSAL ÜRETİM FONU
AÇIK ÇAĞRI #2
PROJE #137
ORADA

“Orada” projesinin açılışı gerçekleştirildi

Bu haber 2 Mayıs 2024'te İhlas Haber Ajansı'nda yayınlanmıştır. 

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Gürler’in yürütücüsü olduğu, bir Avrupa Birliği Projesi olan CultureCIVIC: Sanatsal Üretim Destek Fonu’ndan destek alan “Orada” adlı proje kapsamında düzenlenen serginin açılışı gerçekleştirildi.

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müfide Kadri Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Özkan Ertürk ile davetli konuklar, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Sergide yer alan fotoğrafları ve çalışmaları inceleyen ve proje hakkında bilgi alan Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ve konuklar, projedeki başarılı çalışmaları ve emekleri için Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Gürler’e ve destek olanlara teşekkür etti.

Düzce’nin doğasındaki ilişkileri konu alan “Orada” adlı proje sergisinde, Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Gürler’in Düzce’de çektiği fotoğraflar, çizimler ve notlarla birlikte bir de ses yerleştirmesi yer alıyor.

Bu sayfa 6 Mayıs 2024 tarihinde yayına alındı.